Вогнеборці продовжують заходи з ліквідації наслідків загорянь на торфовищах
Вогнеборці У ДСНС України у Чернігівській області здійснюють заходи з ліквідації горіння окремих осередків торфу біля села Івангород Ічнянського району.
Упродовж 9-10 листопада ліквідовано горіння на загальній площі 0,8 га.
На гасіння від підрозділів ДСНС в області залучено 9 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки.
Станом на 08:00 11 листопада залишається ліквідувати горіння на площі близько 1 га.
Гасіння триває.
Причина виникнення пожежі - необережність громадян у поводженні з вогнем, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.