Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень
У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.
Таке рішення прийняте сьогодні, 11 листопада, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради. Перекриття дороги необхідне для якісного виконання робіт з ремонту дороги та запобігання виникненню аварійних ситуацій.
Зараз там вже встановлений майже весь бортовий камінь. Верхній шар асфальтобетонного покриття укладений на ділянці від заїзду на супермаркет до кола. Залишилося його укласти на «кишені» для заїзду тролейбусів.
Як уже повідомлялося, на перетині вул. 1-го Травня-Бєлова організовується круговий рух автотранспорту та розширення проїзної частини дороги. Тобто тут буде проїзд у 4 полоси: 2 - у напрямку вул.Кільцевої та 2 – у зворотньому напрямку відповідно. Навпроти міської лікарні №2 будуть облаштовані кишеня для заїзду громадського транспорту, нова зупинка, велосипедні доріжки та відповідні огородження, що розмежовуватимуть два потоки транспорту.

Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.