Міліція затримала крадія каналізаційних люків
До чергової частини Чернігівського міського відділу внутрішніх справ надійшло декілька заяв громадян про крадіжку каналізаційних люків. Так, два люки зникло по вулиці Малясова (оцінені в 3840грн) та два люки по вулиці Кропивницького (ціною 3209грн).
Комунальне підприємство «Чернігівводоканал» регулярно проводить заміну викрадених люків, що виливається для підприємства у ще одну статтю чималих видатків.
Працівники карного розшуку чітко розуміли, що такі досить дорогі металеві вироби зловмисник міг не тільки здати в пункт прийому металобрухту, попередньо розбивши їх, а й вигідно продати саме як каналізаційні люки.
Оперативники перевірили низку приймальних пунктів, завітали й до найближчих дачних масивів та новобудов. Спілкуючись з громадянами, міліціонери отримали інформацію про молодика, який пропонував купити люки, але законослухняні чернігівці відмовилися стати власниками краденого товару. Одного погляду на люки було достатньо аби визначити, що вони ще недавно використовувалися за призначенням.
За описом зловмисника, наданого громадянами, підозра впала на непрацюючого раніше засудженого 42-річного чернігівця. Під тиском неспростовних доказів той швидко зізнався у скоєному, проти нього порушено кримінальну справу за статтею 185 частиною 1 Кримінального кодексу України (крадіжка), санкція якої передбачає до трьох років позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.