Ремонт у школах, новий водогін та соціальний автомобіль: новини з ОТГ
За матеріалами інформслужб ОТГ.
У семи школах Менської громади (села Дягова, Стольне, Синявка, Семенівка, Киселівка, Блистова та Куковичі) буде проведено швидкісний інтернет. Для цього мають витратити понад 919 тисяч гривень державної субвенції (на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти). Роботи по проведенню інтернет-мережі вже розпочаті.
Крім того, у школах Киселівки, Макошиного, Феськівки, Синявки та Блистови Менської ОТГ проводять капітальний ремонт санвузлів. Роботи виконуються за кошти державної освітньої субвенції (2,6 мільйона гривень) на умовах співфінансування з місцевого бюджету (290 тисяч гривень).
В оболонській школі Коропської громади розпочали капітальний ремонт приміщень із застосуванням енергозберігаючих технологій (заміна вікон і дверей). Роботи фінансуються за рахунок субвенції з держбюджету на формування інфраструктури.
Також одним із пріоритетів Коропської ОТГ є забезпечення місцевих жителів якісною питною водою. Нині триває будівництво водогону та водонапірної башти у Вишеньках. Роботи проводяться за кошти держсубвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Вартість проєкту — більше мільйона гривень.
Територіальний центр Сосницької селищної ради отримав подарунок — автомобіль Renault Lodgy, обладнаний сімома повнорозмірними зручними місцями для дорослих осіб. Це дозволить мультидисциплінарній команді терцентру швидше реагувати на потреби людей похилого віку, підопічних з обмеженими можливостями та людей, які проживають у населених пунктах громади та не мають змоги приїздити до Сосниці.
До складу цієї команди входять швачка, взуттєвик, медична сестра, перукар, соціальний працівник.
Купити авто вдалося завдяки участі у конкурсі малих проєктів Фонду міжнародної солідарності.
У селі Шняківка Лосинівської ОТГ розчищають стару водойму. Її поглиблять та спланують береги. А в самій Лосинівці ремонтують дорогу по вулиці Київська.
З обновками й Плисківська громада. Тут за рахунок держсубвенції придбали новий трактор.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною