Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 07:19:17

День кар’єри для випускників Новгород-Сіверщини

02.11.2019   10:09Агенцiя

Яку професію обрати? Відповідь на це питання днями шукали старшокласники Новгород-Сіверщини. Для них фахівці служби зайнятості спільно з відділом освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради організували День кар’єри в районному будинку культури.

Захід зібрав старшокласників міста та району та представників вищих і професійно-технічних навчальних закладів трьох областей: Чернігівської, Сумської та Харківської.

У напутніх промовах до учнів директор Новгород-Сіверської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Світлана Беспала, міський голова Олег Бондаренко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міськради Павло Верченко зазначали, що вибір професії – справа нелегка, і щоб зробити його зважено і вдало, треба мати уявлення про світ професій, різні сфери діяльності, проаналізувати потребу суспільства в тих чи інших працівниках, співставити свої можливості з бажаннями. За словами Світлани Безпалої, наразі саме кваліфікованих робітничих кадрів бракує на ринку праці.

Рекламували навчальні заклади і запрошували школярів на навчання і викладачі, і студенти. Їх презентації були змістовними, емоційними та яскравими, адже кожен з них вважає найкращою саме свою «альма-матір». Так, представники Шосткинського ЦПТО ознайомили старшокласників з новою професією «електромонтер з ремонту та обслуговування сонячних електроустановок», яку наразі в Україні можна здобути тільки в цьому закладі. Представники Сумського національного аграрного університету розповіли про втілення ІТ-технологій в обслуговуванні сільськогосподарської техніки. А от викладачі Чернігівського національного технологічного університету, пишаючись своїми випускниками, говорили про участь студентів у міжнародних проектах та практиках.

Старшокласники активно цікавилися правилами вступу до навчальних закладів, умовами навчання, перспективами працевлаштування та специфікою різних професій.

З потребами сучасного ринку праці, соціальними послугами служби зайнятості, новітніми способами пошуку роботи випускників ознайомили працівники Новгород-Сіверської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Останні новини Чернігівщини

3 травня - Всесвітній день велосипеда

3 травня - Всесвітній день велосипеда 07:12

Цей день з'явився за ініціативою ООН, відповідна резолюція якої була прийнята 12 квітня 2018 року.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 17:18

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає 15:20

Граничні межі для пом’якшення умов карантину поки не перейдені, але треба розуміти, що подальше збільшення захворюваності може поставити й таке питання. Про це говорилося 2 червня на щотижневій розширеній нараді у Чернігівській міській раді.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 15:12

Станом на 13 годину 2 червня в Чернігівській області +15 нових випадків коронавірусу.