Чернігівщина замість Туреччини: голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко кличе Volkswagen будувати завод в області
Які аргументи можуть переконати німців?
Андрій Прокопенко
Німецький автоконцерн Volkswagen запросили будувати новий завод у Чернігівській області. Таку пропозицію озвучив сьогодні, 1 листопада, новий голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко, повідомляє сайт обладміністрації.
“Тиждень тому компанія Volkswagen передумала будувати у Туреччині автомобільний завод вартістю півтора мільярда доларів і як варіант розглядає Болгарію. Користуючись нагодою, запрошую компанію Volkswagen на Чернігівщину. Будуйте завод тут. Ми направимо у компанію офіційне звернення і запропонуємо максимально комфортні умови. Я розумію, що ми не одразу почуємо “так» від інвесторів, але після сотень “ні” обов’язково буде “так”, – сказав Прокопенко.
Як відомо, Volkswagen відмовився від будівництва заводу в Туреччині через останні кроки влади цієї країни на міжнародній арені. Наразі VW шукає інші варіанти відкриття заводу – розглядають Болгарію, Сербію, Румунію та країни Північної Африки.
У планах автогіганта відкрити потужності з виробництва автомобілів загальним обсягом інвестицій 1,5 млрд доларів. Якщо німці погодяться будуватись на Чернігівщині – це буде найбільша інвестиція в область за всю її історію.
Пропозицію німецькому інвестору Андрій Прокопенко публічно озвучив у перший день роботи.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.