Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 01:40:18

Відбулася координаційна нарада, на якій обговорено діяльність правоохоронних органів

01.11.2019   07:51Агенцiя

Під головуванням виконуючого обов’язки прокурора області Сергія Івашка 29 жовтня проведено координаційну нараду щодо ефективності діяльності правоохоронних органів області, спрямованої на попередження та протидію ухиленню від сплати митних платежів, боротьбу з корупцією.

Участь у нараді взяли заступник прокурора області, керівники місцевих прокуратур, начальники структурних підрозділів регіональної прокуратури та керівники правоохоронних відомств.

Учасниками заходу відмічено, що у зоні діяльності Чернігівської митниці ДФС перебуває на обліку 5 570 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, з яких фактично здійснювало таку діяльність 3 119 суб’єктів господарювання.

Зовнішньоторговельні операції проведені ще 369 суб’єктами, які знаходяться на обліку в інших митницях.

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області з початку року складає 25 556,34 млн грн, з них експорт – 8 645, 26 млн грн, імпорт – 16 911, 06 млн грн.

Водночас, результати роботи з виявлення та припинення правопорушень, пов’язаних з ухиленням від сплати митних платежів та незаконним переміщенням через державний кордон товарів, свідчать про необхідність суттєвої її активізації та забезпечення подальшої співпраці правоохоронних органів.
Так, за фактами порушень митних правил Чернігівською митницею ДФС заведено 894 справи, з яких 202 справи про порушення митних правил на загальну суму 4,2 млн грн направлено на розгляд до суду.

За результатами судового розгляду у 151 справі застосовано конфіскацію предметів порушень митних правил на суму майже 2,9 млн грн, накладено штрафів на таку ж суму, стягнуто штрафів на суму понад 600 тис. грн.

Безпосередньо митницею розглянуто 810 справ про порушення митних правил, у яких накладено штрафів на суму 8,8 млн грн.
До слідчих підрозділів правоохоронних органів направлено 47 повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень.

Попри наявність зазначених досягнень, на нараді виконуючий обов’язки прокурора області відмітив, що правоохоронцям слід приділити окрему увагу викриттю та розслідуванню злочинів за фактами заволодіння бюджетними коштами при відшкодуванні податку на додану вартість, передусім під час здійснення зовнішньоекономічних операцій.

Додаткової уваги потребує виявлення та припинення фактів «перерваного» транзиту товарів, недостовірного їх декларування шляхом заниження ваги, митної вартості, декларування не своїм товарним кодом чи найменуванням, пересортування товарів.

Ще однією актуальною проблемою в області Сергій Івашко назвав діяльність з виявлення та припинення фактів незаконного переміщення через митний кордон України лісоматеріалів та пиломатеріалів, насамперед цінних та рідкісних порід дерев.

За підсумками наради визначено спільні заходи правоохоронних органів регіону та наголошено, що всі перелічені завдання можуть бути виконані лише за умови належної їх співпраці, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини