Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 травня, 20:00:17

Оперативна інформація щодо ситуації з захворюванням на гепатит у навчальному закладі

29.10.2019   13:51Агенцiя

На сьогодні з діагнозом гепатит «А» госпіталізовано 16 учнів школи №7. У дітей стан середньої важкості, їм надають відповідну допомогу. Також у лікарні з підозрою на гепатит перебуває працівниця шкільної їдальні. Таку інформацію оприлюднили під час ранкової наради у муніціипалітеті 29 жовтня.

Навчання у школі № 7 призупинили до кінця тижня. Учнів з класів, де є хворі діти, обстежують.

За словами начальника Управління охорони здоров’я міської ради Владислава Кухаря, на сьогодні вважається, що витоком була працівниця харчоблоку навчального закладу. Вона госпіталізована 18 жовтня, знаходиться на лікуванні у Чернігівській центральній районній лікарні.

Втім, за два дні до цього, за словами директорки КП «Шкільне» Антоніни Радченко, згадана працівниця пройшла медичний огляд, який не показав хвороб чи їх збудників. Більш того, сьогодні всі працівники харчоблоку школи №7 повторно здають аналізи – тепер у приватній клініці.

Як відомо, періодично працівники шкільних їдалень проходять медогляди – огляд лікарями та здачу аналізів – хімічний аналіз крові і на збудників кишкової групи. Як виявилось, цього недостатньо. Відтак за дорученням міської голови запровадять більш ретельну перевірку працівників і додаткові заходи для колективів шкільних їдалень. Для учнів шкіл проведуть додаткову роз’яснювальну роботу, адже гепатит «А», за визначенням лікарів, це хвороба немитих рук.

За пропозицією Управління охорони здоров’я доцільно запровадити для учнів початкових класів процедуру, коли вони всім класом перед їжею миють руки під керівництвом вчительки.

По інших школах наразі випадків захворювання гепатит «А» немає, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.