Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 21:53:48

Відбулася щотижнева оперативна нарада при Ніжинському міському голові

29.10.2019   13:08Агенцiя

Традиційно на нараді було заслухано відділ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян про стан виконавської дисципліни та доручень міського голови, а також обговоренні звіти керівників відділів та управлінь і плани роботи на поточний тиждень.

28 жовтня щотижнева оперативна нарада при міському голові розпочалась відзначенням Подяками міського голови особовому складу Ніжинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у справу забезпечення охорони громадського порядку під час проведення  Покровського ярмарку-2019 та за сумлінне виконання посадових обов’язків, активну участь в організації благоустрою під час проведення Покровського ярмарку-2019  начальнику відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталії Бойко та головним спеціалістам відділу Юрію Кошелю, Олександру Дорошенку.

Начальник сектору з питань прийому громадян і звернень Ірина Назаріна доповіла, що надійшло 64 звернення від жителів міста, які знаходяться на розгляді у структурних підрозділах виконавчих органів ради, відповідно до їх компетентності.

Міський голова Анатолій Лінник надав доручення по проведенню зовнішних робіт по Ніжинській гімназії №14 та по ремонтним роботам щодо вбиральні у ЗОШ №7. Акцентував увагу на вивезенні сміття по вул. Борзнянський шлях. Доручив відділу  з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами виїхати на даний об’єкт і вивчити ситуацію що склалася.

Головний лікар КНП «Міська центральна лікарня ім.М.Галицького» Олександр Костирко поінформував, що за минулий тиждень до медичних закладів звернулося 259 осіб: по дорослій поліклініці 183 звернень, по дитячій поліклініці – 186дітей. За словами головного лікаря є випадки захворюваності по місту на гастроентерокаліти, скарлатину, вітряну віспу та гостроаспіраторні вірусні інфекції.

Головний лікар КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Калініченко зауважила, що проводиться черговий етап по укладанню декларацій з пацієнтами та по їх внесенню в систему E-health (станом на 21.10.2019р. кількість укладених декларацій складає 49974, що становить 71,4 % від чисельності населення міста). Лікарями підприємства проводиться виписка електронних рецептів за програмою «Доступні ліки».

Очільник не залишив поза увагою й освітлення зупинок громадського транспорту в темний час доби, на яких облаштовані об’єкти торгівлі. «Посадочна платформа повинна освітлюватися»- зауважив Анатолій Валерійович. Доручив перевірити наявність сміттєвих урн біля об’єктів торгівлі.

Залишається на контролі у міського голови одне із важливих питань це спалювання листя. Адже науково доведено, що забруднення повітря від таких багать набагато сильніше, ніж від промислових викидів та викидів автомобільного транспорту. Наприклад, тонна тліючого листя виділяє близько 30 кг оксиду вуглецю, година знаходження біля багаття з опалого листя дорівнює п’яти годинному перебуванню на автомагістралі. Як відзначають експерти, в диму міститься безліч токсичних сполук, так як листя вбирають з атмосфери всі викиди. А при спалюванні листя виділяється одне з найбільш токсичних синтетичних сполук - діоксин. При згорянні однієї тонни рослинних залишків у повітря вивільняється близько 9 кг мікрочастинок диму. Разом з димом у повітря потрапляють пестициди та радіонукліди, накопичені рослинами протягом року. Крім того, у вогнищах також горять тверді побутові відходи, полімерні матеріали, які є найсильнішими алергенами, що погіршує стан екології.  При горінні гуми утворюються канцерогенна сажа і оксиди сірки, що викликають респіраторні захворювання. У димі опалого листя високий вміст сполук свинцю, ртуті, і окису вуглецю, сірчистого ангідриду, сажи, оксиду азоту, бензапірену, вуглеводнів та інших важких металів. В тліючому без доступу кисню листі виділяється бензопірен, що здатний викликати у людини ракові захворювання. Подразнювальний димом епітелій слизової оболонки дихальних шляхів не здатний протистояти збудникам захворювань.

Міський голова Анатолій Лінник запропонував втілювати практику інших міст щодо вирішення питання спалювання сміття на території домоволодінь. А саме, рекомендувати всім громадянам звертатися до міського відділку поліції у разі виявлення такого вогнища.

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ