Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 16:39:01

Рівень сплати за комунальні послуги покращився, але проблема ще не вирішена

24.10.2019   10:11Агенцiя

На щотижневих розширених нарадах у мерії щораз аналізується рівень сплати населенням міста за комунальні послуги. Цього тижня керівники комунальних ЖЕКів та інших комунальних підприємств, що надають такі послуги, проінформували про деяке покращення рівня оплати. Принаймні, заборгованість не зросла, оплата поточних рахунків – на рівні 99%.

Тобто ситуація складна, але більшість чернігівців розуміють: якщо борги потягнуть за собою зупинку комунального господарства міста, від цього постраждають усі.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко ще раз нагадав керівникам КП, що вони зобов’язані знаходити час та способи і працювати з боржниками.

Попри те, що процент злісних боржників відносно до сумлінних платників у Чернігові невеликий, накопичені через них борги – в загальній сумі на мільйони гривень.

Як відомо, Чернігів цього року ризикував не розпочати опалювальний сезон саме через борги теплогенеруючого підприємства за газ, однією з причин виникнення яких була й заборгованість споживачів, повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини