Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 03:41:17

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

05.09.2012   09:27

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 08 годину 05 вересня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби пожеж та надзвичайних ситуацій не зареєстровано.

Виявлення та знищення ВНП:

04 вересня 2012 року о 07 год. 20 хв. в с. Журавка, Варвинського району, в господарстві гр. Лисенка О.Д. було виявлено мінометну міну калібру 50 мм часів ВВв. Вибухонебезпечний предмет охороняються співробітниками Варвинського РВ УМВС України в Чернігівській області. Знищення ВНП планується здійснити 05 вересня 2012 року групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області

04 вересня 2012 року об 11 год. 40 хв. біля с. Козари, в лісовому масиві, виявлено три ручні гранати РГД-33 часів ВВв. Місце знахідки охороняється співробітниками Носівського РВ УМВС України в Чернігівській області. Знищення ВНП планується здійснити 05 вересня 2012 року групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.