Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 13:04:06

Отримав 7 років позбавлення волі за вбивство на Новий рік

24.10.2019   07:44Агенцiя

Вироком Новозаводского районного суду м. Чернігова від 01.10.2019 чоловіка засуджено за умисне вбивство (ч. 1 ст. 115 КК України) та призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Під час судового розгляду встановлено, що дві компанії молодих людей у одному з будинків по вул. Толстого у м. Чернігові святкували Новий 2018 рік. 1 січня, близько 06 години 50 хвилин, між ними виник конфлікт, який переріс у бійку.
Під час бійки обвинувачений дістав ножа та наніс один удар потерпілому у груди, пошкодивши серце, від якого останній цього ж дня помер у лікарні.

В судовому засіданні обвинувачений вину згідно пред’явленого обвинувачення визнав повністю, щиро розкаявся та просив пробачення у матері померлого.

Крім того, обраний обвинуваченому запобіжний захід до вступу вироку в законну силу залишено без змін – тримання під вартою, інформує Чернігівська місцева прокуратура.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.