Біля прикордонної Семенівки затримали чоловіка з вибухівкою
Поліція вилучила у раніше судимого жителя райцентру набір для виготовлення вибухового пристрою, що складався з тротилової шашки, електродетонатора і елемента живлення.
Зранку 22 жовтня біля озера неподалік м. Семенівки наряд прикордонної служби зупинив раніше судимого жителя райцентру. Правоохоронців чоловік зацікавив своєю підозрілою поведінкою, а також пакетом із специфічним набором предметів.
На місце події прибула слідчо-оперативна група Семенівського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області та вибухотехніки. В пакеті у чоловіка знаходилася тротилова шашка, електродетонатор, кількаметровий електродріт та елемент живлення – повний набір для виготовлення саморобного вибухового пристрою, який за своєю руйнівною силою близький до артилерійського снаряда середнього калібру.
Поліції чоловік пояснив, що планував у такий варварський спосіб ловити рибу. Зі слів браконьєра, вибухівку та запал він знайшов у сараї свого господарства після звільнення з місць позбавлення волі.
Тротилова шашка та електродетонатор направлені на експертизу. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області інформує, що триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression