Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 23:29:49

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї

23.10.2019   13:43Агенцiя

Уникнути кримінальної відповідальності жителі Чернігівщини можуть в разі звернення до поліції та добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної, холодної зброї, набоїв та вибухівки.

Правоохоронці зауважують, що згідно з положеннями частини 1 статті 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, виготовлення, передача чи збут вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин, або вибухових пристроїв без передбаченого  дозволу, караються позбавленням волі  на строк від двох до п’яти років.

На підставі частини 3 цієї ж статті, особи, які вчинили злочин передбачений ч.1 або 2 цієї ж статті, якщо вони  добровільно здали органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняються від кримінальної відповідальності.

Добровільно здана зброя може бути оформлена у власність громадян у встановленому законом порядку.

Упродовж трьох тижнів громадяни здали до підрозділів Національної поліції України майже 4,5 тисячі одиниць зброї.

Більш ніж половина зданих «стволів» – це гладкоствольна мисливська зброя. Крім того, до органів поліції здано понад 214 тисяч боєприпасів, а також близько сотні мін, понад 400 снарядів та майже 300 гранат. Найбільше зброї здали жителі Харківської, Одеської та Полтавської областей.

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.