Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 грудня, 12:51:49

Комунальне підприємство "Деснянське": звіт про роботу за 9 місяців

23.10.2019   11:48Агенцiя

Про роботу КП «Деснянське» на ранковій нараді у муніципалітеті 22 жовтня доповів його керівник Віктор Пригара. Фактично підприємство обслуговує 550 будинок, де загальна площа більше 1 млн квадратних метрів житла.

Віктор Пригара

Віктор Пригара

Окрім того, у віданні підприємства територія біля інших підприємств та організацій. З деякими з останніх є проблеми: приміром мережа магазинів «Союз» та «Квартал» (компанія «Євротек») не бажає заключати договори на обслуговування територій. КП «Деснянське через це щомісяця несе збитки на рівні 32 тисяч гривень.

Підприємство працює в умовах нового законодавства, коли управитель будинку визначається тільки на один рік, є звітність перед мешканцями, чітко зафіксований розподіл коштів, які підприємство за рахунок тарифу накопичує і направляє для ремонту конкретного будинку та під’їзду.

З 2019 року термін дії договорів на обслуговування, яке укладає КП «Деснянське» - 1 рік, тому, за словами Віктора Пригари, підприємству проблематично зробити інвестиції і наперед спланувати, як краще обслуговувати будинок.

Підприємство надає послуги з утримання будинків, поточного ремонту (покрівлі, вікна, стіни, мережі), благоустрою територій, обслуговування вентиляційних каналів.

Так, щодня 75 робітників з комплексного прибирання виконують прибирання 614,3 т.м2 прибудинкової території, у тому числі 315 тис.м² газонів. Періодичність прибирання: асфальт – 2 рази на тиждень, неудосконалене покриття – 1 раз на тиждень, скошування трави – 3 рази влітку. Плюс проводиться щоденне прибирання контейнерних майданчиків, їх 36. Середня вартість прибирання 1 контейнерного майданчика складає 855 грн/місяць. У підсумку ж, загальні витрати на прибирання прибудинкової території за 9 місяців 2019 року склали 8,6 млн.грн з ПДВ – це 21% від усіх витрат на утримання будинків.

Витрати на технічне обслуговування мереж (водопостачання, водовідведення, теплопостачання, гарячого водопостачання, зливової каналізації, електропостачання, газопостачання, аварійне обслуговування) за підсумками 9 місяців 2019 року склали 9,8 млн.грн, з них 5,1 млн.грн – витрати на утримання аварійної служби.

У КП «Деснянське» є 4 бригади, які працюють для ліквідації аварійних ситуацій і за викликом мешканців. На день у середньому надходить до 13 заявок на виїзди аварійної бригади. З усіх аварій та заявок 58% - бригади відновлюють роботу каналізаційних мереж будинку, 28% - електропостачання, 14% - холодного водопостачання.

КП «Деснянське» обслуговує 250 ліфтів, 93% з яких мають термін експлуатації більше 25 років. Тож середня вартість технічного обслуговування 1 ліфта становить 1 459 грн/місяць. Плюс цього року витрачено 567 тис. грн на ремонт 148 ліфтів.

Також за 9 місяців звітного року підприємство витратило 10,6 млн.грн (26%) на послуги з поточного ремонту житлового фонду. На кінець року план по поточних ремонтах буде виконаний в повному обсязі. Середні фактичні витрати в розрахунку на 1 м2 площі склали 4,30 грн/м2.

З усіх послуг, яке надає підприємство, 65% об’єму робіт виконують власними силами (минулого року – 72%, причина – нестача кваліфікованих кадрів). За 9 місяців 2019 року КП «Деснянське» надало послуг на загальну суму 40,9 млн грн, з них 10 млн грн - це поточний ремонт житлового фонду, повідомила прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:12

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщина 27 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщина 27 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:03

Упродовж минулого тижня з 09 по 16 грудня щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу, 57 одиниць основної та спеціальної техніки.

Українсько-Польська Рада обміну молоддю обговорила пріоритети, бюджет, терміни оголошення нового конкурсу

Українсько-Польська Рада обміну молоддю обговорила пріоритети, бюджет, терміни оголошення нового конкурсу 11:42

Голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко взяв участь у роботі Українсько-Польської Ради обміну молоддю, яка працювала в Чернігові.

До уваги водіїв! Ремонтні роботи з перекриттям руху на ділянці вул. Красносільського у Чернігові 11:31

У Чернігові для проведення ремонтних робіт на об’єкті «Капітальний ремонт ділянки дороги із забезпеченням водовідведення по вул.Красносільського (від вул.Глібова до вул. Красносільського,71)» буде призупинений рух автотранспортних засобів з 9.00 год. 17 грудня по 19.00 год. 20 грудня 2019 року.

У Коропській громаді продовжують оснащувати технікою комунальне підприємство

У Коропській громаді продовжують оснащувати технікою комунальне підприємство "Благоустрій" 11:20

Напівпричіп тракторний і плуг придбала Коропська селищна рада за кошти державної субвенції на формування інфраструктури ОТГ. Разом на покупки спрямували 90 тисяч 580 гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини