Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 20:39:47

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

21.10.2019   15:02Агенцiя

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

У ході наради посадовці заслухали низку інформаційних питань.

Зокрема, про впровадження в місті Прилуки системи контролю за рухом автобусів на міських маршрутах інформував присутніх заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко. У своєму виступі Олександр Сивенко наголосив на необхідності та значимості запровадження у місті даної системи контролю для оприлюднення інформації на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних data.gov.ua згідно відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835. На виконання зазначеної постанови розпорядженням міського голови від 07.08.2019 №243 в перелік цих даних було включено дані про місцезнаходження громадського транспорту в режимі реального часу.

Як зазначив Олександр Сивенко, перш за все, запровадження даної системи дозволить забезпечити значно кращу організацію, управління та контроль за рухом маршрутних таксі.

Працює система наступним чином: на кожен автотранспортний засіб встановлюється GPS-трекер (навігатор), який приєднується до внутрішньої електричної мережі машини та живиться від нього, тому не потребує додаткових джерел енергії. GPS-маяк отримує свої координати від системи супутникової навігації і передає їх в службу моніторингу, яка на карті відображає поточне положення авто та маршрут руху. Таким чином з точністю до кількох метрів можна дізнатись місцеположення автобуса або маршрутного таксі.

Система моніторингу також може:
    контролювати дотримання правил дорожнього руху водіями (порушення швидкісного режиму);
    відстежувати витрати палива в залежності від пройденого шляху (запобігання крадіжкам палива водіями, адже перевізник зможе визначити споживання пального кожною одиницею техніки);
    повідомляти про порушення графіка встановленого маршруту руху (це дозволяє перевізнику побачити, чи використовують водії службову техніку не за призначенням).

А головне — громадяни матимуть можливість відслідковувати у себе в комп’ютері або смартфоні в реальному часі на карті міста перелік міських маршрутів, місце знаходження транспортного засобу, напрямок руху та фактичний час прибуття транспортного засобу на кожну зупинку.

Наявність даної системи дозволить також, при наявності фінансування використовувати додаткові можливості такі як:
    автоматичне оголошення зупинок в салоні автобусу;
    розміщення на автобусних зупинках електронного табло, на якому відображатиметься час прибуття транспорту і чи прибуде взагалі;
    розміщення в місті «розумних зупинок».

Про роботу КП «Прилукижитлобуд» інформував начальник підприємства Вячеслав Сивенко. Також посадовці заслухали керівника комунального підприємства «Послуга», який надав інформацію про стан виконання робіт комунальним підприємством «Послуга» з прибирання міста та вивезення сміття.

Про роботу комунального підприємства «Муніципальний контроль» інформував начальник комунального підприємства «Муніципальний контроль» Антон Завгородній.

З питань освітлення вулиць міста інформував директор комунального підприємства «Міськсвітло» Євген Шаповал.

Міський голова Ольга Попенко проаналізувала стан виконання доручень, даних на попередніх нарадах, звернень громадян та суб’єктів господарської діяльності та дала ряд рекомендацій і доручень керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств міста, повідомив Відділ інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Прилуцької міськради.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 16:47

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Відбулася презентація книги

Відбулася презентація книги "Чернігівські силуети" Людмили Студьонової 16:35

27 лютого у читальному залі ОУНБ ім. В. Г. Короленка в рамках чергового засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація книги "Чернігівські силуети" нашої колеги, людини енциклопедичних знань, краєзнавця, бібліографа, що працює у бібліотеці вже понад 50 років, заслуженого працівника культури України Людмили Студьонової.

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.