Оцінювали фізичну підготовленість населення
В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.
До нього долучилися співробітники Департаменту сім'ї молоді та спорту облдержадміністрації, керівники і тренери дитячих юнацько-спортивних шкіл та двох шкіл вищої спортивної майстерності.
Щорічне оцінювання передбачає виконання особами різної статі та віку комплексу тестів і нормативів для визначення рівня їх фізичної підготовленості.
Система тестування для різних вікових категорій учасників складається з таких видів випробувань: витривалість (рівномірний біг на 2 та 3 кілометри, 12 хвилин), сила (згинання і розгинання рук в упорі лежачи на підлозі, підтягування на перекладині, піднімання тулуба всід за 1 хвилину, стрибок у довжину з місця, ривок гирі, присід), швидкість (біг на 100 метрів), спритність (човниковий біг 4х9 метрів), гнучкість (нахили тулуба вперед з положення сидячи).
Щорічне оцінювання є підставою для порівняння показників фізичної підготовленості різних груп населення України з аналогічними показниками населення інших держав, зокрема країн євроатлантичного простору.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.