Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 07:34:23

На засіданні Колегії рятувальники підвели підсумки проведеної роботи за 9 місяців

19.10.2019   07:42Агенцiя

18 жовтня в Управлінні ДСНС України у Чернігівській області під головуванням начальника Управління полковника служби цивільного захисту Романа Гордового відбулось засідання Колегії, під час якої підведені підсумки роботи оперативно-рятувальної служби за 9 місяців 2019 року.

У заході взяли участь керівний склад апарату Управління, підпорядкованих загонів, міських та районних підрозділів.

Серед питань, які розглянуті під час Колегії - стан з пожежами і надзвичайними подіями на території області, оперативного на них реагування, цивільного захисту населення і територій, матеріально-технічного забезпечення підрозділів, роботи з особовим складом з питань дотримання дисципліни та запобігання корупційним проявам, а також проведення наглядово-профілактичної та інформаційно-роз’яснювальної роботи, направленої на попередження пожеж, надзвичайних подій, випадків загибелі і травмування людей на них.

Підводячи підсумки Колегії, Роман Гордовий поставив керівникам підрозділів ряд завдань щодо покращення роботи з цілодобового моніторингу стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки, утримання в постійній готовності підрозділів до реагування на надзвичайні ситуації в умовах осінньо-зимового періоду, дотримання особовим складом дисципліни та законності, проведення серед населення області профілактично-роз`яснювальних заходів.

Крім того, головний рятувальник Чернігівщини акцентував увагу присутніх керівників підрозділів щодо надання допомоги територіальним громадам у створенні підрозділів місцевої пожежної охорони на місцях, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини