Триває освоєння коштів ДФРР
Учасники відеонаради з представниками ОТГ та райдержадміністрацій, що провела виконуюча обов’язки директора Департаменту економічного розвитку ОДА Світлана Полторацька, проаналізувати використання коштів Державного фонду регіонального розвитку.
Замовники будівництва прозвітували про стан реалізації проєктів, зокрема рівень виконання будівельних робіт. Говорили й про існуючі проблеми та дії, що будуть вжиті для їх вирішення, а також назвали орієнтовну дату введення об'єктів у експлуатацію.
Світлана Полторацька наголосила, що кошти ДФРР, виділені області у 2019 році, освоюються недостатніми темпами. Тож, зважаючи на закінчення бюджетного року, робота у цьому напрямі має суттєво пришвидшитись.
Нагадаємо: відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 травня 2019 року № 351, області затверджено 32 проєкти на загальну суму 203,6 мільйона гривень.
На рахунки розпорядників надійшло 131,5 мільйона гривень, з яких освоєно лише третину, повідомив Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.