Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 15:08:52

На кордоні в українця вилучили наркотики

18.10.2019   08:08Агенцiя

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка», при оформленні на виїзд з України легкового автомобіля «ВАЗ» спрацювала службова собака.

В ході огляду автомобіля, службова собака спрацювала повторно, але цього разу вже конкретно на пасажира авто, 53-річного громадянина України.

В результаті, в одязі чоловіка, виявлено два пакунки з речовиною сіро-зеленого кольору рослинного походження, попередньо марихуаною, вагою близько 3 грамів та білим порошком вагою близько 1 грама, попередньо 2 амфетаміном.

Про виявлення ознак кримінального правопорушення повідомлено правоохоронні органи, інформує прес-служба прикордонного загону.

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.