Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 10:05:17

Ніжинська поліція розслідує обставини автопригоди, в якій легковик насмерть збив бабусю і травмував її малолітню онуку

18.10.2019   07:50Агенцiя

Водій «БМВ» не впорався з керуванням і наїхав на двох пішоходів, які рухалися узбіччям. Поліція наразі встановлює чи перебував водій під дією алкоголю чи наркотиків.

Зранку 17 жовтня водій легковика «БМВ» у Ніжині на вулиці Об’їжджій не впорався з керуванням, внаслідок чого автомобіль винесло на узбіччя, де в цей час йшли двоє пішоходів (бабуся з онукою).

В результаті ДТП 64-річна жінка померла на місці, 6-річну дівчинку «швидка» доставила до лікарні з травмою голови.

Водієм виявився 33-річний ніжинець, він не постраждав. На місці події працює слідчо-оперативна група Ніжинського відділу поліції. Правоохоронці встановлюють чи перебував чоловік на момент ДТП у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

За фактом смертельного ДТП відкрито провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Триває досудове розслідування, повідомив Сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

В одному з дитсадочків Чернігова відремонтували укриття завдяки міжнародній підтримці 09:54

Реалізував проєкт Міжнародний благодійний фонд «Янголи Свободи». Вартість – майже 600 тисяч гривень, з яких 527 тисячі профінансував меценат із Казахстану.

Чернігівські спортсмени здобули нагороди на Кубку України з гирьового спорту 09:19

У Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту СГСУ, в якому взяли участь понад 200 гирьовиків з восьми регіонів України.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини