Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 16:57:07

Піротехніки ДСНС знищили 152 мм артилерійський снаряд та ручну гранату Ф-1

17.10.2019   07:49Агенцiя

Вибухонебезпечні предмети були виявлені на відкритих територіях неподалік сіл Варварівка та Андріївка Бахмацького і Чернігівського районів відповідно.

16 жовтня о 13:20 та 15:00 групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 152 мм та ручну гранату Ф-1 часів Другої світової війни.

Під час обстеження прилеглих територій піротехніки ДСНС інших вибухонебезпечних предметів не виявили, повідомляє УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

Підготовка до нового навчального року: нарада з керівниками закладів освіти Чернігівщини 14:39

На Чернігівщині активно триває робота з керівниками установ освітньої сфери. Поступово реалізується підготовка закладів до нового навчального року та опалювального сезону.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини