Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 10:18:35

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

16.10.2019   14:43Агенцiя

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Встановлення у дошкільному навчальному закладі нових систем, що впливають на мікроклімат приміщення, відбувається з письмової згоди батьків чи опікунів та має бути забезпечене відповідним і своєчасним сервісним обслуговуванням та заміною витратних матеріалів.

Також документ визначає, що оптимальною температурою у групових осередках дошкільних навчальних закладів є 19-23°С, у приміщеннях басейну - 29-30, у залах для занять музикою та фізичною культурою - 18-19, у теплих переходах - не менше 15, у приміщеннях, що займають кутове положення або знаходяться в торці будівлі дошкільного навчального закладу, температура повітря повинна бути не нижчою 21°С.

Кімнатні термометри мають розміщуватись на внутрішній поверхні кожного приміщення, де перебувають діти, на рівні 0,8-1,2 м від підлоги залежно від зросту дітей.

Відповідно до «Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу» у приміщеннях шкіл відносна вологість повітря має бути в межах 40-60%; температура повітря в класах і кабінетах - 17-20°С, у майстернях по обробці металу і дерева - 16-18, у спортивній залі - 15-17, в роздягальнях при спортивних залах - 19-23, в актовій залі - 17-20, у бібліотеці - 16-18, у медичних кабінетах - 21-23, у рекреаціях - 16-18, у спальних приміщеннях - 18-20, в умивальниках - 20-23, у вестибюлі, гардеробі - 16-19, в туалетах - 17-21, у душових - не нижче 25°С.

Дотримання температурного режиму є одним із методів профілактики застудних захворювань у навчальних закладах.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.