Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі
Співробітники Чернігівського відділу поліції провели низку заходів, які допомогли їм встановити, хто вчора розприскав газ у школі № 21.
Як виявилося, двоє школярів 2008 року народження знайшли газовий балончик у вкопаному в землю колесі неподалік навчального закладу. Знахідка їх так зацікавила, що вони вирішили перевірити, що буде, якщо застосувати балончик. Отже, перебуваючи в шкільному туалеті, вони натиснули на кнопку балончика.
Газ швидко розійшовся по школі. Це призвело до того, що 771 дитину, яка перебувала на навчанні, довелося евакуювати. З них дев’ятеро вимушені були звернутися по допомогу до лікарів. Станом на ранок 12 жовтня у лікарні ще залишаються четверо школярів.
Інформація про подію була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за частино 1 статті 296 Кримінального кодексу України – хуліганство.
Законодавство передбачає за таке правопорушення накладання штрафу до 17000 гривень, арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до п'яти років, повідомив Сектор комунікації поліції Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.