Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 22:05:14

Прилуки відзначають День Українського козацтва

12.10.2019   11:49Агенцiя

11 жовтня напередодні Дня Українського козацтва та з нагоди 305-ї річниці побудови міської полкової скарбниці на площі Мономаха відбувся урочистий захід «Дух, сила і звитяга українського народу».

Зі святом усіх присутніх привітала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Шкуренко, побажавши всім миру, благополуччя та достатку. Зазначила, що це свято об'єднує цілі століття, поєднує діяння як славних полководців минулого, так і сьогодення, тому закликала молоде покоління українців шанувати пам'ять предків та плекати традиції українського народу.

Зі словами привітань звернувся до присутніх учасник бойових дій в зоні АТО, представник громадської організації "Учасники АТО "ЩИТ" Олександр Єрьомін.

Відзначення Дня Українського козацтва є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність. На їхніх подвигах ми, українці, відроджуємо власну гідність і національну свідомість на справжніх патріотичних цінностях, які є основою нашої перемоги над будь-якими ворогами.

Присутні дізнались про історію виникнення козацтва, його звичаї та традиції, а також про доблесний шлях Прилуцького полку та його славетних ватажків.

З музичними привітаннями долучилися до свята й виконавці міського Будинку культури, подарувавши присутнім українську пісню, а силу козацького духу продемонстрували вихованці Прилуцького козацького куреня імені Івана Сірка.

Останні новини Чернігівщини

Коронавірус виявили ще у 22 людей

Коронавірус виявили ще у 22 людей 14:49

За добу на Чернігівщині коронавірус діагностували у 22 людей.

У Чернігові розпочав роботу велопатруль

У Чернігові розпочав роботу велопатруль 12:56

Сьогодні вперше на вулиці міста виїхав справжній поліцейський велопатруль. Інспектори на двоколісних транспортних засобах вишикувались в сквері імені Богдана Хмельницького, де до них звернувся начальник управління патрульної поліції Андрій Думич.

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.