Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 21:59:06

Чернігівська область тримає лідерство з децентралізації

12.10.2019   11:40Агенцiя

Кількість об’єднаних територіальних громад в Україні наближається до тисячної позначки. Про це свідчать дані моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування, який щомісяця проводить Мінрегіон.

Так, наразі в Україні сформовано 975 ОТГ. З них 93 очікують рішення Центрвиборчкому про призначення на їхніх територіях перших місцевих виборів. 37 ОТГ утворилися з центрами у містах обласного значення. До них приєдналися 108 довколишніх сільських і селищних рад. Ще сім міст обласного значення розпочали процедуру приєднання сусідніх громад.

Чернігівська область стабільно входить до п’ятірки лідерів з формування спроможних громад наряду з Житомирською, Хмельницькою, Дніпропетровською та Запорізькою областями.

Чернігівщина – перша за кількістю адміністративних районів, на території яких створені ОТГ, та показником приєднання громад до міст обласного значення. Четверту позицію має за кількістю населення, охопленого ОТГ, та територією, покритою об’єднаними громадами. Тринадцята – за кількістю ОТГ з чисельністю менше 5 тисяч осіб.

Нагадаємо, в області функціонують 45 об’єднаних територіальних громад. Ще 5 чекають призначення перших виборів.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини