Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 04:18:07

Чернігівський міський голова проти стихійної торгівлі, але за організовані сезонні ринки

09.10.2019   14:35Агенцiя

Владислав Атрошенко неодноразово публічно наголошував: стихійної торгівлі на вулицях у сучасному місті бути не повинно. Про те, як цей принцип запроваджується на практиці і чи потрібні в Чернігові додаткові майданчики для сезонної торгівлі з машин, говорилося на розширеній міській нараді вчора, 8 жовтня.

Під час звіту про результати роботи у 2019 році начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький повідомив, що робота щодо виявлення фактів незаконного розміщення об’єктів торгівлі проводиться постійно. За вагомі порушення загалом складено 64 протоколи. Крім того, проводяться рейди з метою перевірки дотримання трудового законодавства на об’єктах торгівлі (оформлення працівників, дотримання ліцензійного законодавства). Цього року під час таких заходів перевірено 152 торгових об’єкти (підземний перехід біля «України», підземний перехід «Акваріум», "Кебаб", місця продажу кави, штучних квітів). Виявлено 28 неоформлених працівників, на яких складено відповідні протоколи.

- Найбільш зухвалі локації несанкціонованої торгівлі ми прибрали з міста. Зокрема, торговий ряд і так звану «дорогу життя» біля Храму всіх святих Чернігівських, а також масову стихійну торгівлю біля Привокзального ринку. Але, оскільки сьогодні економічна ситуація дійсно не найкраща в країні, і стан життя людей не покращується, то тимчасово ми все ж таки «закриваємо очі» на окремі локації такої торгівлі. Наприклад, по вул. Рокоссовського за піцерією «Марконі», де незаконно продають з землі. Хоча скарги на це теж є, - сказав міський голова. Він уточнив, що скарги - на використання прилеглого палісаднику в якості того, що люди біля своїх будинків і місць відпочинку з дітьми бачити б не хотіли.

Разом з тим, на "Шерстянці" за підземним переходом, де теж була несанкціонована торгівля, її не залишатимуть. Місто все ж таки буде наполягати на продажі домашньої продукції на організованому ринку, з іншого боку переходу.

Крім того, КП «Муніципальна варта» та «Паркування та ринок» доручено в осінній період більше контролювати ринки вихідного дня. До прикладу, ті місця, де з машин продають овочі, фрукти та бахчеві. На думку міського голови, такі ринки-майданчики недаремно є майже в усіх містах - вони і справді для сезонної продукції доречні. Але такий продаж має бути "в міру".

- Робити хаос у цій торгівлі – це не правильно, і тут повинна бути спільна відповідальність. Треба розуміти скільки таких торгуючих, та на яких вони локаціях по місту, і щоб не було цього надто багато, – вважає мер.- Разом з тим, якщо є прояви зухвалої поведінки і «закон не писаний» - треба поводити себе так, щоб люди розуміли, що в місті є влада. Всім від цього буде тільки краще.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини