Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 21:17:20

Відбулося засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради

09.10.2019   09:54Агенцiя

8 жовтня у сесійній залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради.

У ході засідання члени виконавчого комітету затвердили план ззаходів із відзначення в місті Прилуки в 2019 році Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко проінформував членів виконавчого комітету з питань «Про внесення змін в мережу міських автобусних маршрутів загального користування», «Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Прилуки», «Про погодження уповноважених осіб».

Під час розгляду питання «Про проведення конкурсу з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах міських автобусних маршрутів загального користування м.Прилуки» члени виконавчого комітету ухвалили рішення провести конкурс з визначення оператора автоматизованої системи обліку оплати проїзду в автобусах міських автобусних маршрутів загального користування м. Прилуки 29 жовтня 2019 року, оскільки попередній конкурс, який мав би відбутися 1 жовтня 2019 року, не відбувся через відсутність кворуму.

Також у ході засідання члени виконавчого комітету затвердили склад та положення постійно діючу комісію з розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води.

У ході засідання члени виконавчого комітету розглянули й низку інших питань порядку денного та ухвалили по них відповідні рішення, повідомив Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради.

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини