За минулі вихідні дні вогнеборці Чернігівщини ліквідували 8 пожеж
Упродовж минулих вихідних днів на території Чернігівської області виникло 8 пожеж, з яких 5 у житловому секторі громадян, 1 в природних екологічних системах, та 2 інші.
Їх причинами послужило: недолік конструкції, порушення правил монтажу та експлуатації нагрівальних печей і димарів, коротке замикання електромережі, підпал, необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
На щастя, ніхто з громадян не постраждав.
6 жовтня о 14:43 до Служби порятунку "101" у Менському районі надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що по провулку Гоголя у районному центрі.
Оперативно на місце пригоди прибуло три відділення 10-ої Державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Чернігівській області та вогнеборці місцевої пожежної команди з с. Дягова. На той момент вогонь охопив житловий будинок та перекинувся на господарчу споруду.
Спільними діями підрозділів пожежу о 15:10 було локалізовано, а о 15:40 остаточно ліквідовано. Вогнеборці завадили розповсюдженню вогню на розташовані поруч сусідські 2 житлові будинки та господарчу споруду.
Причиною загоряння послужило коротке замикання електромережі. Вогнем знищено покрівлю, перекриття житлового будинку, речі домашнього вжитку, покрівлю господарчої будівлі на площі 25 кв.м.
До ліквідації пожежі залучалося 12 чоловік особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.