Відбулося відкриття криниць-джерел
Днями в рамках виконання заходів Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки в Новгород-Сіверському та Ніжинському районах відбулося відкриття криниць-джерел.
Для раціонального використання водних ресурсів та регулювання водного режиму водозбірних басейнів на Чернігівщині щорічно відновлюють криниці-джерела. До цієї справи долучаються сільські ради та мешканці населених пунктів.
Так, в регіональному ландшафтному парку «Ніжинський» відновлено та облаштовано дві криниці-джерела «Королівське» та «Заковрашине». Зокрема, проведені ремонтно-будівельні роботи з відкачування води, джерела очищено від замулення та приведено до належного естетичного вигляду.
У селах Рогівка, Буда-Вороб’ївська, Вороб’ївка на Новгород-Сіверщині облаштовані суспільні криниці для забору питної води.
Тож не дивно, що наразі біля облаштованих об’єктів з’явилися численні відвідувачі. Місцева громада вдячна за проведену роботу, адже кришталево чиста джерельна вода приносить насолоду та задоволення всім, хто має змогу там побувати й відчути на смак цей безцінний дар природи.
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.