Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 05:14:18

Протягом доби вогнеборці ліквідували 6 пожеж

05.10.2019   08:16Агенцiя

Упродовж минулої доби на території Чернігівської області виникло 6 пожеж, 2 з яких виникли у приватному житловому секторі громадян.

3 жовтня о 13:16 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Савинка. За викликом до місця події прибуло відділення 7-го Державного пожежно-рятувального посту м. Остер У ДСНС України у Чернігівській області та пожежна команда с. Підлісне. На той момент вогонь охопив одну з кімнат помешкання. Спільними професійними діями загоряння о 13:45 було локалізовано, а о 17:20 остаточно ліквідовано. Причиною пожежі послужила необережність у поводженні з вогнем 68-річного господаря будинку. Вогнем пошкоджено стіни на площі 40 кв.м, покрівлю на площі 15 кв.м та майно.

О 20:49 у с. Крехаїв Козелецького району виникла пожежа житлового будинку. За викликом на місце події прибули черговий караул 7-го Державного пожежно-рятувального посту м. Остер У ДСНС України у Чернігівській області та вогнеборці місцевої пожежної команди. Пожежу о 21:40 було локалізовано, а о 22:48 ліквідовано. В ході гасіння рятувальники не допустили розповсюдження вогню на розташовану поруч споруду господарського призначення. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 10 кв.м, пошкоджено стіни. На щастя, ніхто з мешканців не постраждав. Ймовірно, причиною виникнення пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальної печі? gjdsljvbkj УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини