Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 2 жовтня до 8:00 3 жовтня 2019 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 3 пожежі та 1 випадок виявлення і знищення боєприпасів часів Другої світової війни.
Пожежі – 3:
пожежі в житловому секторі – 2:
- в смт Сосниця в господарстві по вул. Довженка, 95 о 22 год. 45 хв. 02 жовтня сталася пожежа сінника (8х9 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та 5 т грубих кормів. Причина – підпал;
- в с. Лизунівка Новгород-Сіверського району в господарстві по вул. 1-го Травня, 17 о 02 год. 25 хв. 02 жовтня сталася пожежа житлового будинку (5х8 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття житлового будинку, а також 2 господарчі будівлі (3х5 м, 6х10 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна), пошкоджено стіни житлового будинку. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації теплогенеруючих агрегатів та обладнання.
пожежі сухої трави – 1:
- біля с. Манжосівка Прилуцького району на відкритій території о 17 год. 42 хв. 02 жовтня сталася пожежа сухої трави на площі 0,02 га та 0,7 га кукурудзи на корені, яка належить ТОВ "Курс Агро". Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки - встановлюються.
Доповнення до інформації про пожежі на торфовищах:
- біля с. Стодоли Ніжинського району за добу ліквідовано осередки займання торфу на площі 0,45 га (залишилось - 1,1 га). Гасіння триває;
- біля с. Оленівка Борзнянського району за добу ліквідовано осередки займання торфу на площі 0,8 га (залишилось - 8 га). Гасіння триває;
- біля с. Сидорівка Борзнянського району за добу ліквідовано осередки займання торфу на площі 0,4 га (залишилось - 1,8 га). Гасіння триває.
Виявлення та знищення боєприпасів часів Другої світової війни – 1:
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області о 12 год. 50 хв. 02 жовтня знищено авіаційну бомбу ФАБ-100 та 2 артилерійські снаряди калібру 76 мм часів Другої світової війни, які були виявлені цього ж дня на відкритій території біля с. Лошакова Гута Козелецького району.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 01 жовтня до 20 години 02 жовтня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 8-13º, вдень 18-23º тепла.
По м. Чернігову температура вночі 10-12º, вдень 20-22º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.