Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 02:45:37

Усі керівники територіальних органів ЦОВВ пройшли співбесіди в ОДА

03.10.2019   09:39Агенцiя

В Чернігівській облдержадміністрації відбувалися співбесіди з керівниками територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Відповідне доручення проаналізувати їхню діяльність перед прийняттям Урядом кадрових рішень отримали очільники областей від Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

Співбесіди провела виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Наталія Романова разом з керівниками профільних структурних підрозділів ОДА. Також до них сьогодні, 2 жовтня, долучилася заступник голови Громадської ради при облдержадміністрації Наталія Проскуріна. Адже обов’язково має бути врахована оцінка роботи зазначених керівників з боку представників громадськості.

Головний акцент: наскільки ефективна та прозора діяльність очільників територіальних органів, чи здатні вони здійснювати реформування відповідних галузей, оперативно вирішувати проблемні питання, враховуючи специфіку регіону та нагальні потреби громадян, повідомив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини