Піротехніки вилучили та знищили 100-кілограмову бомбу та два артилерійські снаряди часів Другої світової
2 жовтня до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що у лісовому масиві поблизу с. Лошакова Гута Козелецького району було виявлено боєприпаси часів Другої світової війни.
Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області, які прибули за викликом, ідентифікували небезпечні знахідки, як фугасну авіаційну бомбу ФАБ-100 та 2 артилерійські снаряди калібром 76 мм.
Під час обстеження прилеглої території інших боєприпасів рятувальники не виявили.
Вибухонебезпечні предмети спецавтомобілем були транспортовані у визначене місце та о 12:50 знищені у встановленому порядку, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15
Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.
Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54
Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.
У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12
Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.
На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45
Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».
За місяць обов’язкової евакуації з прикордоння Чернігівщини виїхала понад сотня осіб 11:14
З 1 липня цього року, відколи оголошено обов’язкову евакуацію з 19 населених пунктів області, евакуйовано 101 людину, зокрема 30 дітей і 9 маломобільних громадян.