Бахмацький район: під час пожежі батьки вчасно винесли з небезпечної зони своїх малолітніх дітей
30 вересня о 23:59 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у с. Пальчики, що за 20 кілометрів від районного центру.
Господарі виявили загорання й викликали вогнеборців і до їх прибуття вчасно винесли з палаючої оселі двох своїх доньок 2008 та 2010 року народження, які вже відпочивали.
За викликом на місце події оперативно прибули вогнеборці 15-го Державного пожежно-рятувального підрозділу з м. Батурин та черговий караул 14-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Бахмач У ДСНС України у Чернігівській області.
На той момент полум'я охопило дах житлового будинку. Спільними діями пожежу о 00:24 було локалізовано, а о 00:50 остаточно ліквідовано та не допущено розповсюдження вогню на поруч розташовані споруди господарчого призначення.
Ймовірною причиною виникнення пожежі послужило коротке замикання електромережі. Вогнем знищено покрівлю на площі 60 кв.м, пошкоджено майно господарів.
Від підрозділів У ДСНС України у Чернігівській області до гасіння залучалось 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.
Громади продовжують формувати мережу для впровадження реформи профільної середньої освіти 10:46
У жовтні команда експертів з питань місцевого самоврядування Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — Алла Бондар, Олена Гуленко та Юрій Орел — провела серію консультацій з представниками 11 територіальних громад Чернігівської області.
У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися 10:33
У Чернігові відкрили набір на курс підготовки до школи для дітей, які підуть у перший клас восени 2026 року. Програма допоможе малечі легко адаптуватися до шкільного життя, розвинути базові навички та полюбити навчання. Участь безоплатна.
Ринок праці мовою цифр 10:28
Чернігівщина на Національному форумі з питань реалізації порядку денного 1325 10:20
Делегація Чернігівської області взяла участь у Національному форумі «Від уроків до дій: реалізація порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні», що днями відбувся у Києві.