Кількість довгожителів, яким виповнилося 100 і більше років, в області перевищує три сотні
У перший день жовтня в усьому світі щорічно відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

субсидії
На Чернігівщині на початок 2019 року проживали 195 тис. осіб у віці 65 років і старше, або кожен п’ятий житель області (в Україні – 7 млн, або 17%).
Серед них жінок удвічі більше, ніж чоловіків. У сільській місцевості кожному четвертому виповнилося 65 років і більше, а в міських поселеннях – кожному шостому. Найчисельнішою є вікова група 65–69 років (32%).
Найбільша частка жителів поважного віку проживає в Ніжинському районі (27%), а найменша – у містах Чернігів, Ніжин та Н. Сіверський (по 16%).
За оцінкою, кількість довгожителів, яким виповнилося 100 і більше років, в області перевищує три сотні, з них дві третини – жінки. Кожен шостий довгожитель проживає в обласному центрі.
Для самотніх громадян похилого віку та осіб з інвалідністю на Чернігівщині діють 8 будинків-інтернатів, в яких на кінець минулого року перебувало1645 осіб, підрахувало Головне управління статистики у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 16:48
З початку епідсезону по Чернігівській області перехворіло 12,6% населення.

На кордоні з Білоруссю у сховку вантажівки виявили широкий асортимент запчастин до верстатів з обробки дерева та металу 16:19
Учора в пункт пропуску «Нові Яриловичі» на виїзд з України прибув громадянин України на вантажівці «Volvo».

Чернігівець без водійський прав та з ознаками алкогольного сп’яніння скоїв ДТП 14:20
Вчора, близько 19-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що на вулиці Маліновського сталася дорожньо-транспортна пригода – легковик Daewoo Nubira зіткнувся з електроопорою та перекинувся. За вказаною адресою негайно виїхав один з екіпажів патрульної поліції.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували шість осіб та 173 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 14:02
Упродовж минулого тижня з 5 по 12 квітня щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 190 чоловік особового складу та 66 одиниць спеціальної техніки.

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада 13:54
12 квітня міський голова Олександр Кодола провів оперативну нараду.