Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 05:08:04

Українець намагався прорватися через кордон

01.10.2019   08:32Агенцiя

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Славутич», на виїзд з України прямував легковий автомобіль «Ford».

Ігноруючи вимоги прикордонного наряду про зупинку, водій намагався проїхати до пункту пропуску.

Миттєва реакція прикордонного наряду дозволи своєчасно застосувати стосовно автомобіля засіб примусової узпинки та запобігти його прориву через державний кордон.

В результаті зіткнення, автомобілем пошкоджено засіб примусової зупинки та захисну стійку комплексу автоматизованого контролю за переміщенням радіоактивних речовин «Янтар». Значні пошкодження отримав  і сам автомобіль.

Водія, 30-річного громадянина України,  притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 202 «Порушення прикордонного режиму» КУпАП, крім відносно ньоого складено та направлено до суду матеріали за статтями 204-1 «Незаконне перетинання або спроба перетинання державного кордону» та 185-10 «Злісна непокора законному розпорядженнючи вимозі військовослужбовця або праціника ДПСУ або члена громадського формування з охорони громадсьткого порядку і державного кордону» КУпАП.

Правопорушнику надано медичну допомогу бригадою швидкої медичної допомоги та в супроводі співробітників Національної поліції направлено до медичного закладу для освідчення на можливий стан алкогольного сп’яніння.

Нестандартна подія не вплинула на ритмічність роботи пункту пропуску, інформує прес-служба прикордонного загону.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини