Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 травня, 21:35:09

Ніжинською місцевою прокуратурою вжито заходів щодо звільнення земельної ділянки вартістю більше 150 млн грн

01.10.2019   08:17Агенцiя

У ході проведеного вивчення встановлено, що в межах Лосинівської селищної ради Ніжинського району розорано та засіяно сільськогосподарськими культурами земельну ділянку комунальної власності історико-культурного призначення, де розташовані пам’ятки археології (три кургани) поселення «Лосинівка-3», взяті під охорону держави.

За висновками фахівців, кургани утворені кочовими племенами, що проникали в зону лісостепу у добу бронзи - ранньому залізному віці (ІІ-І тис. до н.е.). Вартість пам’яток складає більше 150 млн грн.
   
Для належної фіксації факту самовільного зайняття земель та забезпечення доказової бази, органами прокуратури до цього процесу залучено також уповноважені органи контролю, державної влади та місцевого самоврядування.
   
Після встановлення особи, якою скоєно зазначене порушення земельного законодавства, місцевою прокуратурою з метою реального поновлення порушених інтересів держави пред’явлено позов до суду з вимогою звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.
   
Надавши належну оцінку доводам сторін, Ніжинський міськрайонний суд  вказаний позов визнав обґрунтованим та задовольнив.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області інформує, що подальша робота з цих питань триває.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини