Привітали прийомних батьків та усиновлювачів
Близько тридцяти усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів зібралися в облдержадміністрації з нагоди Дня усиновлення, що відзначається 30 вересня.
— Ви змогли дати дітям не лише підтримку, а й створити для них нову справжню родину.
Завдяки таким небайдужим людям на сьогодні в області знайшли любов і турботу, материнське тепло і батьківське щире слово 508 дітей в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Ще 1355 виховують опікуни та піклувальники, а більш ніж пів тисячі малюків усиновлені впродовж останніх десяти років.
Бажаю, щоб кожного дня примножувалися щедрість та милосердя ваших душ, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидали серця! — звернулася до учасників заходу виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова і вручила почесні подяки.
У свою чергу, прийомні батьки подякували за підтримку, що надають органи державної влади, а всім присутнім побажали терпіння і мудрості, аби достукатися до дитини та завоювати її прихильність.
За сумлінну працю, значний особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері захисту законних прав та інтересів дітей та з нагоди Дня усиновлення Подяку голови облдержадміністрації оголошено:
БОГДАН Лідії Дмитрівні — прийомній матері, с. Ядути Борзнянського району;
БУШУРІ Наталії Іванівні — піклувальнику, смт Козелець;
ВАСИЛИЦІ Ользі Леонідівні — піклувальнику, м. Прилуки;
ГНАТУШ Тетяні Володимирівні — усиновлювачу, м. Ніжин;
ГОЛОВКО Галині Анатоліївні — усиновлювачу, м. Бахмач;
ДЕЦИКУ Віталію Павловичу — усиновлювачу, м. Сновськ;
ДУБ’ЯЗІ Світлані Валентинівні — матері-виховательці, с. Криски Коропського району;
ЗАЛОЗНІЙ Наталії Федорівні — піклувальнику, м. Носівка;
КОНДУР Марині Прокопівні — піклувальнику, смт Варва;
КРИЖАНОВСЬКОМУ Геннадію Юрійовичу — піклувальнику, м. Чернігів;
КУРАЛЕНКО Тетяні Володимирівні — опікуну, м. Новгород-Сіверський;
МАЖУЗІ Наталії Петрівні — прийомній матері, смт Ріпки;
МИХАЙЛОВІЙ Любові Федорівні — усиновлювачу, м. Корюківка;
МІРОШНИЧЕНКО Катерині Василівні — піклувальнику, с. Плугатар Талалаївського району;
МІЩЕНКО Ганні Миколаївні — опікуну, піклувальнику, с. Бурімка Ічнянського району;
МОЛЧАНОВІЙ Світлані Павлівні — прийомній матері, с. Мирне Бобровицького району;
МУСІЄНКО Любові Анатоліївні — прийомній матері, с. Пирогівці Прилуцького району;
ПЕТРАШ Ніні Павлівні — піклувальнику, смт Куликівка;
ПЕХЕНЬКО Наталії Федосівні — піклувальнику, с. Грем’яч Новгород-Сіверського району;
ПЛЕВАКУ Сергію Григоровичу — прийомному батьку, смт Седнів Чернігівського району;
ПОНОМАРЕНКО Галині Анатоліївні — усиновлювачу, м. Мена;
ПУШКАРЬОВІЙ Тетяні Володимирівні — опікуну, м. Чернігів;
РОСОСІ Людмилі Василівні — прийомній матері, с. Леонідівка Ніжинського району;
ТЕСЛЕНКУ Дмитру Михайловичу — піклувальнику, смт Сосниця;
ХОДИКО Софії Володимирівні — опікуну, с. Великий Листвен Городнянського району;
ШЕСТАК Ользі Вікторівні — прийомній матері, м. Семенівка.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.