Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 грудня, 02:45:32

Прокурорами вкотре забезпечено конституційне право на звернення

28.09.2019   10:24Агенцiя

Заступник прокурора області Ігор Юшин та начальник відділу прокуратури області Андрій Криворучко провели особистий прийом ув’язнених у Державній установі «Чернігівський слідчий ізолятор».

З метою з’ясування реального стану дотримання прав осіб в ув’язненні на матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення оглянуто територію установи та її приміщення. Водночас, проведено особистий прийом ув’язнених.

В ході спілкування з прокурорами в’язням надано необхідні змістовні роз’яснення з приводу, передусім, порядку оскарження дій чи бездіяльності слідчого, реагування на судові рішення або на факти неправомірних дій працівників поліції чи прокурора.

Одночасно, ураховуючи інформацію, викладену у письмових скаргах в’язнів, їх рідних прокурорами додатково перевірено питання дотримання законодавства під час розгляду та вирішення звернень громадян адміністрацією Чернігівського СІЗО.

За результатами вивчення заступником прокурора області наголошено на необхідності приділення адміністрацією установи належної уваги стану додержання вимог законодавства про попереднє ув’язнення, безумовного забезпечення гідних умов тримання та внесено документ реагування, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Знищили понад 2 кілометри сіток

Знищили понад 2 кілометри сіток 13:06

Управлінням Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області в черговий раз знищено заборонені знаряддя лову, які були вилучені під час викриття порушень Правил рибальства.Дев’ятого грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем механічним шляхом знищено 98 одиниць заборонених знарядь лову, загальною довжиною 2 187 метрів, у тому числі: 77 од. сіток зяберних (одностінних), 19 од. сіток поріжних, одна сітка «рамка» та один ятір. «Кожного місяця проводяться заходи з утилізації заборонених знарядь лову, згідно яких судом прийнято рішення щодо конфіскації та знищення, а також вилучених згідно з актами безхазяйного майна», - прокоментував начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк. Чернігівський рибоохоронний патруль попереджає, що за використання заборонених знарядь лову передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду, передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ.

Призначено нового командувача військ ОК

Призначено нового командувача військ ОК "Північ" 11:47

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський представив особовому складу Чернігівського гарнізону нового командувача військ оперативного командування «Північ».

У справі щодо першого заступника голови Чернігівської обласної ради винесено постанову

У справі щодо першого заступника голови Чернігівської обласної ради винесено постанову 11:14

9 грудня 2019 року відбувся розгляд справи про притягнення Мельничука Валентина Васильовича до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 172-6 КУпАП, за результатами якого провадження у справі закрито за відсутністю в діях особи складу адміністративного правопорушення.

Доходи місцевих бюджетів області – понад 5,9 мільярда гривень

Доходи місцевих бюджетів області – понад 5,9 мільярда гривень 11:05

Як повідомили в Департаменті фінансів Чернігівської облдержадміністрації, за січень-листопад цього року доходи місцевих бюджетів (без урахування трансфертів) склали понад 5,9 мільярда гривень.

У Ніжині відкрили Центр підтримки підприємництва

У Ніжині відкрили Центр підтримки підприємництва 10:26

У рамках реалізації Стратегії розвитку Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади 2027 на базі Ніжинського центру надання адміністративних послуг відкрили центр підтримки підприємництва.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини