Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 грудня, 15:47:15

У Чернігівський міськраді проаналізували потребу у дочасному включенні опалення для дитсадків та лікувальних закладів

27.09.2019   11:03Агенцiя

27 вересня питання підготовки до опалювального сезону та його старту обговорили у Чернігівській міській раді.

На засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник міського голови Андрій Черненко, проаналізували потребу у запуску централізованого опалення для дитячих садків, пологового будинку, деяких лікарень.

За інформацією голови правління «Облтеплокомуненерго» Віктора Геращенка, підприємство має терміново сплатити кошти на рівні 100 млн грн «Нафтогазу» для того, щоб вийти на прийнятний рівень боргу та розрахунків. Загальний же борг – на рівні 250 млн грн, його причини– неплатежі населення, різниця у тарифах (приміром, після підвищення вартості газу минулого року підприємство ще 2 місяці працювало за старими тарифами, у результаті отримувало значні збитки).

Окремо включити опалення в дитсадках та школах, якщо буде зниження температури, для «Облтеплокомуненерго» дуже проблематично. Адже треба буде запускати всю систему опалення та «розігрівати» кілометрові тепломережі. Там, де це можливо і є технічна можливість (у тому числі по пологовому будинку), компанія готова спільно з ТЕЦ «Тех-Нова» включити опалення раніше, якщо будуть звернення від керівників закладів.

Наступний тиждень значного пониження температури у Чернігові не очікується. Втім погода буде дощовою, тому через вологість температура всередині будівель, очевидно, буде падати.

Як варіант, теплогенеруючі компанії пропонують на майбутнє поступово обладнати дитсадки кондиціонерами, які можуть працювати і на тепло. Тоді сезонні коливання (це стосується, в основному, вересня та травня) не спричинятимуть дискомфорту для дітей. Аргумент: під час дочасного запуску тепла в окремі будівлі, а не по всьому місту, компанії несуть колосальні збитки. Втім, за даними Управління освіти міської ради, це потребує заміни електромереж, а враховуючи і вартість кондиціонерів і їх монтаж, то це дуже значні кошти, повідомила прес-служба Чернігівської міської ради.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини