Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 00:52:49

Чотири особи підозрюються у жорстокому вбивстві

26.09.2019   07:59Агенцiя

Слідчим відділом Чернігівського районного відділення поліції Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області здійснюється досудове розслідування за фактом умисного вбивства (п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України).

Встановлено, що 15.09.2019, близько четвертої години ранку, підозрювані, знаходячись у одному з будинків у с. Гущин Чернігівського району, маючи умисел на вбивство колишнього співмешканця своєї спільниці, умисно нанесли потерпілому понад 90 ударів руками, ногами, а також сторонніми предметами в різні ділянки голови, тіла та кінцівок.

Смерть чоловіка настала внаслідок набряку головного мозку, забою головного мозку, внутрішньочерепної травми з переломами кісток черепа.

Після вчинення злочину всі підозрювані зникли з місця пригоди.
Проте завдяки злагодженій роботі працівників правоохоронних органів, оперативним шляхом встановлено причетність 4 осіб до вчинення злочину, серед яких 3 чоловіки та 1 жінка.

Наразі всім особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство вчинене за попередньою змовою групою осіб).

За клопотаннями слідчого, погодженими прокурором, їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою строком 60 днів без права внесення застави.

За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури слідство триває.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв