Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 травня, 04:22:44

Старовинні монети залишилися в Україні

25.09.2019   08:38Агенцiя

Значну кількість старовинних монет вилучено на митному посту «Сеньківка» у громадянина РФ, який намагався вивезти їх за межі України.

Під час усного опитування водій автомобіля, який обрав для перетину кордону смугу «зеленого коридору», вказав, що переміщує лише особисті речі та не має предметів щодо вивезення яких встановлено заборони або обмеження.

Під час митного огляду автомобіля співробітниками митниці спільно з прикордонниками у барсетці та дорожній сумці водія було виявлено 97  старовинних монет  датованих 1736-1957 роками.

На вивезення зазначених монет за межі України потрібен відповідний дозвіл, який був відсутній у громадянина.

За даним фактом співробітниками митниці складено протокол про порушення митних правил, предмети правопорушення вилучено, інформує Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини