Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 15:29:45

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 91 раз залучались до ліквідації надзвичайних подій

23.09.2019   12:36Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 16 по 23 вересня щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини чергувало 187 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Вогнеборці ДСНС ліквідували 74 пожежі, 27 з яких виникли в житловому секторі громадян, 43 в природних екологічних системах (3 - загоряння торфу, 37 - сухої трави, 2 - сміття) та 4 інші.
Під час пожеж 1 особу врятовано. Нажаль, у вогні загинуло 2 громадян, 1 особу травмовано. Загальна площа, пройдена вогнем у природних екологічних системах склала понад 147 га.

Протягом тижня проводились роботи по ліквідації пожеж на торфовищах. 17 вересня ліквідовано пожежу торфу біля с. Монастирище Ічнянського району на площі 1,3 га, 20 вересня ліквідовано пожежу торфу біля с. Конятин Сосницького району на площі 8 га, 19 вересня ліквідовано загоряння торфу біля с. Поліське Козелецького району на площі 0,2 га.

Триває ліквідація пожеж торфовищ біля сіл Ковпита, Лебедівка та Заріччя на території Чернігівського, Козелецького та Сновського районів. Загальна площа пожеж складає 29,7 га. Станом на 23 вересня залишилось ліквідувати горіння на площі 11,8 га. Від підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області на гасіння пожеж покладів торфу залучалось 69 чоловік особового складу та 19 одиниць техніки.

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 17 вересня знищено артилерійський снаряд калібром 152 мм, а 18 вересня артилерійський снаряд калібром 122 мм часів Другої світової війни. Боєприпаси були виявлені на відкритих територіях біля с. Олешня Ріпкинського та с. Низківка Сновського районів відповідно.

Крім того, рятувальники підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області 15 разів залучалися для надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт, інформує УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини