Завершено екстрадиційну перевірку щодо громадянина Республіки Таджикистан, розшукуваного за умисне вбивство
У березні 2019 року в місті Чернігові затримано громадянина Республіки Таджикистан, розшукуваного правоохоронцями однієї із сусідніх держав за умисне вбивство.
До особи за клопотанням прокурора застосовано тимчасовий, а згодом і екстрадиційний арешт.
У подальшому, за результатами вивчення матеріалів екстрадиційної перевірки, проведеної прокуратурою області, Генеральною прокуратурою України прийнято рішення про видачу арештованого запитуючій стороні для притягнення до кримінальної відповідальності.
Після набрання чинності цим рішенням особу передано компетентним органам іноземної держави.
Співробітництво органів прокуратури з компетентними органами інших держав під час кримінального провадження здійснюється відповідно до кримінального процесуального законодавства України, чинних міжнародних договорів України, а також загальновизнаних принципів і норм міжнародного права, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.