Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 лютого, 15:06:10

Фахівці Держгеокадастру опрацювали понад 93,9 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

20.09.2019   16:10Агенцiя

Від початку 2019 року державні кадастрові реєстратори Чернігівської області опрацювали 93 928 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру.

За заявами громадян фахівці зареєстрували у Державному земельному кадастрі 50 173 земельні ділянки. Найбільша кількість таких ділянок розташована у Чернігівському (5 310), Городнянському (4 387) та Козелецькому (3 983) районах Чернігівської області.

Також державні кадастрові реєстратори Чернігівщини видали 33 054 витяги із кадастрової системи про земельну ділянку, внесли до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) про 431 540 земельних ділянок і видали 103 відомості з Державного земельного кадастру у формі викопіювання з кадастрової карти (плану), повідомила прес-служба Держгеокадастру.

Останні новини Чернігівщини

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості

Відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнськогоконкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці" 12:38

27 лютого на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось нагородження лауреатів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 12:21

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1214 випадків захворювання (підозри) на кір.

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині

Обговорили заходи з детінізації економіки на Чернігівщині 12:10

Захист на території області законності і правопорядку, дотримання прав і свобод громадян – спільна мета владних та правоохоронних органів області. Для цього має бути тісна взаємодія і обмін інформацією між структурами, відповідальними за ці процеси.

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки

Випадок, що декілька років обурював жителів Чернігова, зрушив з мертвої точки 11:57

Понад 4 роки дві мешканки вул. Софії Русової, 9, міста Чернігова зносили на подвір’я прибудинкової території сміття, забруднюючи її різними відходами.

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями

На Масляну в Другій лікарні традиційно частують Оздоровчими млинцями 11:42

Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні з язичницької культури.