Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 18:47:51

Під час пожежі загинуло двоє чоловіків

20.09.2019   13:58Агенцiя

20 вересня о 07:50 до Служби порятунку "101" у Ріпкинському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Губарі, що за 29 кілометрів від районного центру.

За викликом на місце події прибуло два відділення 6-го Державного пожежно-рятувального підрозділу смт Любеч У ДСНС України у Чернігівській області. На той момент у помешканні спостерігалося щільне задимлення й горіння.

Вогнеборці о 08:32 пожежу локалізували, а о 08:55 остаточно ліквідували.

Під час гасіння рятувальники виявили в будинку тіла 46-річного господаря помешкання та його 28-річного знайомого.

Причиною трагедії послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальної печі. Вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку, повідомило УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини