Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 22:52:29

В Ніжині поліція оперативно затримала телефонного мінера

16.09.2019   10:19Агенцiя

Зловмисник повідомив до поліції про нібито замінування супермаркету в центрі міста. Правоохоронці швидко вирахували та затримали правопорушника, наразі він дає свідчення слідчому.

Надвечір 14 вересня до поліції надійшла інформація, що невідомий чоловік зателефонував і повідомив про нібито замінування супермаркету на центральній вулиці Ніжина.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області, вибухотехніки, кінологи, група реагування патрульної поліції.
Фахівці обстежили торговельний заклад і прилеглу територію й не виявили вибухівки чи будь-яких небезпечних предметів.

У скоєні даного правопорушення викрито місцевого жителя, який надав правдиві свідчення. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито провадження за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками) - карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.