Молоді поліцейські склали присягу на вірність українському народу
П'ятнадцять юнаків та дівчат вирішили пов’язати своє життя з поліцією, прийшовши на службу з цивільного життя. Після навчання вони поповнять лави секторів реагування патрульної поліції у районах Чернігівщини.
Урочисте складання Присяги молодими поліцейськими відбулося у присутності заступника начальника Головного управління Нацполіції в області Дмитра Лося, керівника управління кадрового забезпечення Ігоря Папченка та заступника начальника управління превентивної діяльності Євгена Чепи.
Звертаючись до юних колег з напутнім словом, Дмитро Лось підкреслив:
— Є кілька принципово важливих речей, про які ви повинні завжди пам’ятати. Найперше — у будь-якій ситуації залишайтесь людьми. Ще одне — дійте виключно за Законом. А для цього законодавство треба досконало вивчити і вміло застосовувати. І завжди дбайте про особисту безпеку — свою і напарника. Насамкінець хочу наголосити: відсьогодні ви — поліцейські, і сприймати навколишню дійсність крізь призму цього усвідомлення. В однострої чи цивільному одязі, на службі чи у день відпочинку ви не маєте права самоусунутися в разі, якщо стали свідком правопорушення. Ваш обов’язок — припинити його, відновити дію Закону.
Попереду у молодих поліцейських півроку початкової підготовки у відомчому центрі професійного навчання Національної поліції України. Згодом вони повернуться та нестимуть службу у складі груп реагування патрульної поліції. На перспективу ж заступник начальника ГУНП Дмитро Лось побажав юнакам та дівчатам не зупинятися і на цьому: накопичити достатній професійний досвід, здобути вищу юридичну освіту і продовжити службу в слідчих та оперативних підрозділах поліції, інформує Сектор комунікації поліції Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.