Обговорили ситуацію, що склалася із затримкою фінансування коштів
12 вересня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Тупичівстку ОТГ.
Захід відбувся в рамках проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Під час зустрічі з працівниками виконавчого апарату і старостами громади на чолі з Ларисою Шовковою обговорили ситуацію, що склалася із затримкою фінансування коштів субвенції на соціально-економічний розвиток, особливості розробки та складання бюджетних запитів.
Також консультант з бюджетних питань ЧРВ АМУ Микола Силенко торкнувся питання формування бюджету на 2020 рік з урахуванням положень бюджетної декларації на 2020-2022 роки.
Крім того консультант відповів на ряд запитань, які піднімали працівники апарату сільської ради що стосувалися надходжень від плати за землю та особливостей фінансування комунального підприємства.
Тупичівська ОТГ Городнянського району на Чернігівщині була створена в серпні 2017 року, об'єднавши Тупичівську, Великолиственську та Бурівську сільські ради.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.